Kayit Olma Paneli

Online Trainer Fitness Forum Üyelik Forumu

Gerekli Bilgiler

Lütfen Forumda Kulanacaginiz bir Kullanici Adini Giriniz.
Kullanici adinizi özenle seçmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde bunun geri dönüsü olamayabilir !

Forum girisleri için lütfen bir sifre belirleyiniz ve kimse ile paylasmayiniz !
Forum yazilimimiz BÜYÜK küçük harflere duyarlidir.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi belirtiniz .
Bu e-postanin geçerlilik kontrolü yapilacaktir eger aktif bir e-posta adresi degil ise forumdan yararlanamazsiniz.
Belirtilecek e-posta adresi sizin izniniz olmadan hiç kimse ile paylasilmayacaktir !

Yaşadığımız gezegenin adı nedir? Cevap: Dünya

Kisisel Bilgiler

Sistemde gösterilen Saatler sizin bulundugunuz Ülkede yanlis gösterilebilir. Buna Zaman kaymasi denir, bu aradaki Saat farkini asagidaki Listeden bulundugunuz Ülkeye uygun Zaman dilimini seçerek, aradaki farki giderebilirsiniz.

Otomatik saat kaymasi, ileri yada geri olarak alinan saat dilimleri sistem tarafindan otomatik olarak alinacaktir .
Eger bulundugunuz bölge bu uygulamayi desteklemiyor ise bu özelligi kapabilirsiniz ...

Forum yönetimi bazi sebepler ile bazen e-posta gönderebilir. Bu e-postalar çok önemli bilgilerde içebilmektedir.Tavsiyemiz kesinlikle bu e-postalari kabul etmenizdir .
Eger almak istemiyor iseniz yukaridaki kutucuklari bosaltiniz ....

Forum Kurallari

Üye olmak için Forum kurallarini dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Kurallaridir

LÜTFEN DiKKATLi OKUYUNUZ !

Her ne kadar Online Trainer Fitness Forum yönetileri ve moderatörleri tüm mesajlari kontrol ederek uygunsuz mesajlari ayiklayip silmek için Çalissalarda yinede tüm mesajlari incelemek bizim için imkansiz olabilir.

1-) Tüm üyelerin kurallari okuyup kabul ettikleri varsayilir. Yeni üye olunmasi ya da kurallardan haberder olunmamasi, kurallari ihlal etmek için geçerli bir neden degildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

2-) Siteye üye olan tüm kullanicilar otomatik olarak Yetkileri sinirlarindaki tüm bölümlere erisim kazanirlar (Bazi özel admin ve yetkili bölümleri hariç).

3-) Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer baskalarinin mesajlarindan sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bagli herhangi bir sikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildigi takdirde ilgili düzenleme yapilir. Yasadisi herhangi bir içerigi forumda yayimlamak kesinlikle yasaktir. Yasadisi yazilim (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylasimi yapan üyelerin hesaplari pasif hale getirilir. Açiklama yapmadan mesajlari silme, düzenleme, tasima ya da forumda muhafaza etme hakki bize aittir.

4-) Okunabilirligi ve forumun islevselligini zorlastirabilecek, görüntü kirliligine neden olabilecek her türlü yazi stilinin-renginin, grafigin, mesaj biçimlendirmesinin kullanimi yasaktir. Lütfen tamami büyük harflerden olusan konu basliklari kullanmayiniz.

5-) Her üyenin yalnizca bir hesabi olabilir. Üyelik, istenildigi anda iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için Admin'e özel mesaj yoluyla ulasmaniz gerekmektedir. (10 mesajdan daha fazla mesaja sahip üyelerin üyelik iptali talep etmesi durumunda, sitenin teknik özelliklerinden ve forumda çöp mesaj barindirmak istememizden dolayi kisinin email adresi ve verdigi kisisel bilgiler silinir, hesabi pasif hale getirilir, mesajlari sistemde tutulur)

6-) Türkiye Cumhuriyeti ve islamiyet karsiti tüm materyallerin kullanimi yasaktir (Yazi, sembol, resim, ses dosyasi, video, flash animasyon...).

7-) Ayrimciliga neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartismalarda bulunmak yasaktir.

8-) Bazi forum ve alt forumlarin kendilerine özgü kurallari ya da dikkat edilmesi gereken noktalari vardir. O forumlara mesaj gönderilmeden önce bu kurallar okunmalidir. Sabitlenmis tüm konulara göz atmaniz önerilir.

9-) Reklam Yaparcasina Forumda Dikkat Çekecek sekilde Forum Yada Web Sitelerinin Linki Yayinlamak Yasaktir. Diger sekillerde Linklerini Paylasmanizda Sakinca Yoktur

10-) Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karsi saygili olmak zorundadirlar. Özel mesajlasma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kurallari ihlal edilemez, baskalari rahatsiz edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabaliga, incitici ifadelere ve kisisel saldirilara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanlari üzmek kesinlikle yasaktir.

11-) Forum ile ilgili tereddüte düstügünüz, sormak istediginiz ya da sikayetçi oldugunuz bir konu oldugunda, foruma yazmak yerine Bize Ulasin formunu kullaniniz.

12-) Yeni bir konu açilmadan önce o konunun daha önceden açilip açilmadigini anlamak amaciyla forumda “Arama” yapilmalidir. Her konu, ilgili forum kategorisine açilmalidir..

13-) Forumda tartisma çikarilmasi kesinlikle yasaktir. Uyarilar dikkate alinmalidir.

14-) imza ve avatarlarda kullanilan resimlerin boyutu Herhangi Bir sekilde Tahrik Edici,Hakaret içeren yada Benzeri Grafikler,Resimler Kullanmak Yasaktir !

15-) Baskalarina ait kisisel bilgileri vermek yasaktir. (Adres, telefon numarasi, hesap bilgileri gibi)

16-) Böyle bir ortamda yapilmamasi gereken herhangi bir seyi yapmak; özellikle mesaj sayisi artirmak için art arda, gereksiz yere, bos içerikli mesajlar göndermek yasaktir. (Muhtemelen önce uyarilirsiniz)

17-) Kurallara uymayan üyelerin mesajlari-konulari uyari yapilarak ya da yapilmadan silinir/tasinir/düzenlenirler. Uyarilara ragmen kurallari ihlal eden üyelerin hesaplari iptal edilir ve siteden uzaklastirilirlar.

18-) Bir kullanici olarak girdiginiz tüm bilgilerin bir veritabaninda saklanacagini kabul ediyorsunuz. izniniz olmadan bu bilgiler üçüncü sahislara dagitilmayacak, ancak yapilacak herhangi bir hack sonucunda bu bilgilerin dagitilmasindan Online Trainer Fitness Forum sorumlu tutulamaz.


Aramiza hos geldiniz Saygilar,
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61